Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Rzeszotary - Oferty sprzedaży nieruchomości

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 760 000 zł280 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 220 m kw. z pięknym, urządzonym dużym ogrodem - Rzeszotary ul.Dworska (powiat krakowski), w pięknej zielonej okolicy, blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Rzeszotary Zapraszamy do zapoznania się z naszą kameralną inwestycją, która składa się z 10 lokali mieszkaniowych o powierzchni powyżej 180 m2 każdy.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 220 m²

Na sprzedaż działka 20a, zabudowana domem 50m2 do całkowitego remontu (z wymienionym dachem). Dom jest połączony bliźniaczo z drugim budynkiem. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł95,50 m² 15 706,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Przytulny i przestronny dom w Rzeszotarach w znakomitej lokalizacji, serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą propozycją. Duży i zielony ogród jest znakomitym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 200 000 zł201,84 m² 5 945,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesne domy premium z panoramicznym widokiem | Rzeszotary pod Krakowem Kupując z nami nie płacisz prowizji ani dodatkowych kosztów W wyjątkowej, widokowej części Rzeszotar powstała.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NR oferty: stdoc9234 działka budowlana W rzeszotarach 19 arów Idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 19 arów w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rzeszotary,dolnośląskie

199 000 zł5 600 m² 35,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: rzeszotary gm. Miłkowice Powierzchnia: 5600 m2 największe zalety! atrakcyjna lokalizacja i powierzchnia media w drodze mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł80 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

NR oferty: sbdoc9233 powierzchnia domu: 80 m2 powierzchnia działki: 17 arów Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom o powierzchni ok. 80 m2, położony w spokojnej i świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł88 m² 11 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Dom jednorodzinny na działce około 6,6 ar. Dom zbudowany wg projektu Smyk Neo z wprowadzonymi zmianami. Dach kryty dachówką ceramiczną, ocieplony styropianem 20 cm , ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł162 m² 5 493,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem wykonany według projektu Dom w Malinówkach 8 (g) firmy archon+. Projekt wyróżnia się prostą, elegancką bryłą.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 322 m² 111,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zakup tylko gotówką. Brak możliwości finansowania Z kredytu hipotecznego Obrys działki zaznaczony na żółto, a część budowlana zaznaczona na fioletowo uwzględniając aktualny mpzp na.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł929 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Więcej informacji robert* 510 *297 *341* Mail:   Taka ALTERNATYWA - działka budowlana w Rzeszotarach o pow. 9,29 a. Na działce: kanalizacja i prąd. Przy gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł7 370 m² 227,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzeszotary, gm. Świątniki Górne - działka 0,7370 Ha, w całości budowlana. Nieruchomość znajduje się na południowym, lekko nachylonym stoku, dzięki czemu jest doskonale nasłoneczniona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł103,68 m² 9 635,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Oferta sprzedaży - nowa inwestycja W Rzeszotary, ul. Dworska Działka nr 1161/121, obręb 0002 Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - 2 lokale (b1, b2) Na sprzedaż dwa komfortowe lokale.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 143 m² 165,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rzeszotary - Świątniki Górne Szukasz miejsca na wypoczynek z dala od zgiełku miasta zarówno z szybkim dojazdem do Krakowa ? Ta działka może być dla Ciebie! Dojazd 45 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł183 m² 8 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz wolnostojącego domu z duszą? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę domu wolnostojącego na sprzedaż położony w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł987 m² 100,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!nowa cena! Na sprzedaż prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną w Rzeszotarach z mpzp zabudowa mieszkaniowo - usługowa. Nr działki 74/4 Rzeszotary - powiat Legnica, dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NR oferty: stdoc9125 Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów w korzystnej lokalizacji, w miejscowości Rzeszotary. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, według miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł279 m² 6 917,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Mamy do zaprezentowania na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny, wybudowany w 2011 roku, o powierzchni całkowitej 279 m (użytkowej 249 m ), położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł15 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedaż Kategoria: działka produkcyjno-usługowa w strefie ekonomicznej Lokalizacja: rzeszotary, gm. Miłkowice Powierzchnia działki: 1,5 ha największe zalety! Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

340 000 zł1 100 m² 309,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana, położona przy lesie na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Dworskiej w Rzeszotarach, gmina Świątniki Górne. Działka ma powierzchnię 11 ar i wymiary 25.

Szczegóły ogłoszenia

35 601 230 zł209 419 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu grunt inwestycyjny o powierzchni 20,9419 ha pod magazyny, składy i usługi. Jest to idealna propozycja dla inwestora, który chce zrealizować projekt.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 835 m² 135,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rzeszotary, powiat legnicki, gmina Miłkowice, działka budowlana, sprzedaż. Na sprzedaż dobrze usytuowana, wygodna pod zabudowę jednorodzinną działka budowlana o powierzchni 18,35 ar. W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł10 500 m² 20,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna duża działka rolno-budowlana w miejscowości Rzeszotary, gmina Świątniki Górne. Cena do negocjacji! Działka znajduje się blisko głównej drogi Gorzków-Mogilany. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł961,60 m² 518,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka Z aktywnym pozwoleniem na budowę 612 m pum | Gotowy projekt | Szybka realizacja inwestycji Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 600 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka 36 arów w Rzeszotarach pod Krakowem, gmina Świątniki Górne. Wjazd na działkę od głównej drogi w miejscowości drogą prywatną utwardzoną. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

7 961 270 zł46 831 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę z mpzp pod przemysł, usługi, fotowoltaikę, stacje benzynowe Dostępne media: woda, prąd ,kanaliza. Możliwość podziału działki na mniejsze powierzchnie. Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł98,23 m² 9 559,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Oferta sprzedaży - nowa inwestycja Rzeszotary, ul. Dworska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych lokali mieszkalnych w kameralnej inwestycji realizowanej w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

5 114 280 zł30 084 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu grunt inwestycyjny o powierzchni 3,054 ha pod magazyny, składy i usługi. Jest to idealna propozycja dla inwestora, który chce zrealizować projekt.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 480 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 1500 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Rzeszotary, zaledwie 5 km od Legnicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 250 000 zł105,21 m² 11 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Ochojno. Do sprzedania dwa domy w zabudowie bliźniaczej ( 4 segmenty) Funkcjonalny układ i przemyślane rozwiązania Każdy budynek został zaprojektowany z myślą o wygodnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rzeszotary +2 km

530 000 zł1 326 m² 399,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ochojno gm. Świątniki Górne Do sprzedania działka o pow. 1326m2. bardzo atrakcyjna i godna polecenia - widokowe miejsce, w sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne ,. Opis działki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rzeszotary +2 km

229 200 zł1 146 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilkanaście atrakcyjnych działek budowlanych w miejscowości Ochojno, gmina Świątniki Górne pod Krakowem. Działki widokowe! Na sprzedaż oferowane są aż 32 działki. Każda posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rzeszotary +2 km

229 200 zł1 146 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilkanaście atrakcyjnych działek budowlanych w miejscowości Ochojno, gmina Świątniki Górne pod Krakowem Działki widokowe! Na sprzedaż oferowane są aż 32 działki. Każda posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rzeszotary +2 km

Rynek pierwotny

890 000 zł105 m² 8 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment narożny - ochojno K. Krakowa | gotowy do odbioru oferta na wyłączność | komplet dokumentów Prezentujemy wyjątkowy narożny segment z 2024 roku, który łączy komfort domu z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rzeszotary +2 km

16 700 000 zł1 220 m² 13 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Rezydencja ochojno - 17.000 m prywatnej przestrzeni z panoramicznym widokiem na Kraków i Tatry. Na szczycie Pogórza Wielickiego, w miejscu, gdzie horyzont spotyka się z ciszą,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rzeszotary +2 km

390 000 zł1 405 m² 277,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - spokojna, zaciszna lokalizacja; - dostępność wszystkich mediów; - sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych. Szukasz miejsca do zamieszkania blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rzeszotary +2 km

50 000 zł1 200 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka rolna w Świątnikach Górnych. Nieruchomość rolna, w miejscowym planie oznaczona symbolem rz (tereny użytków zielonych, łąk i pastwisk). Teren zakrzaczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rzeszotary +2 km

90 000 zł2 400 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka rolna w świetnej lokalizacji w Świątnikach Górnych. Działka o nachyleniu południowym ma powierzchnię ok. 24 a, z czego ok. 20 a posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rzeszotary +2 km

410 000 zł1 353 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Świątniki Górne, działka budowlana o powierzchni 1353 m2 w niezwykłym malowniczym miejscu, ukryta pośród wzgórza stanowiącego enklawę zieleni. Opis działki Do sprzedania działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rzeszotary +2 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij